Aktualności PDF   Email

CIMCO DEMO w wersji 2024

CIMCO Edit Professional ver. 2024

Pobierz wersję DEMO

 

 

 

Wersja z instalatorem CIMCO Server, CIMCO DNC, CIMCO MDC

 

CIMCO ver. 2024

Pobierz wersję DEMO

 

 

 

 

 

 

Dostępne oprogramowanie CIMCO

w wersji 2022


Z przyjemnością informujemy, że powstały dwie nowe wersje CIMCO Edit, które zostały udostępnione do testów w wersji beta:

CIMCO Edit Mill-Turn i CIMCO Edit 2022.

Dzięki tym wersjom chcemy dać naszym użytkownikom możliwość przetestowania naszej nowej symulacji toczenia z frezowaniem i kolejnej głównej wersji naszego edytora - CIMCO Edit 2022.

Mill-Turn to wersja tymczasowa, która docelowo zostanie połączona z wersją w 2022 roku, ale na razie jest oddzielona ze względów technicznych.

 

 

CIMCO Edit Mill-Turn

Ukończony program z symulacją operacji toczenia z frezowaniem.

 

Wersja Mill-Turn jest oparta na CIMCO Edit 8, ale dodatkowo może symulować ruchy frezowania i toczenia osi C i Y zarówno w symulacji ścieżki narżedzi, jak i symulacji bryłowej.

W przeszłości kod frezowania i toczenia musiał być symulowany oddzielnie. Jednak dzięki nowej wersji Mill-Turn nasza symulacja może obsługiwać zarówno kod frezowania, jak i toczenia w ramach tego samego programu NC, łącznie ze zmianą narzędzi.

 

Zachęcamy do obejrzenia poniższego filmu, aby zobaczyć Mill-Turn w akcji. Możesz także wypróbować to samodzielnie, pobierając wersję beta (https://www.cimco.com/download/public/#beta ).

https://youtu.be/LQ1st3SbBOo

 

CIMCO Edit 2022

CIMCO Edit 2022 to kolejna wersja naszego edytora CNC. Nie tylko zmieniliśmy format wersji, ale zmieniliśmy silnik symulacji maszyn, zupełnie nowy Menedżer narzędzi, szybsze funkcje edycji NC oraz zaktualizowaliśmy wygląd i styl.